تجهیزات نظافتی و صنعتی

مقالات ۱۳۹۸/۰۴/۰۷

تجهیزات نظافتی و صنعتی ؛ انتخاب ایده آل برای شرکت ها

تجهیزات نظافت صنعتی به مجموعه ماشین‌آلات صنعتی گفته می‌شود که به منظور نظافت و تمیز کردن در محوطه های صنعتی و کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرند. تجهیزاتی نظیر اسکرابر، جاروبرقی صنعتی و واکس زن برقی، انواع جاروهای صنعتی و غیره، نمونه هایی از این تجهیزات هستند. با توجه به رشد و توسعه فناوری های نوین برای ماشینی شدن تمام کارهای صنعتی، امور نظافتی در شرکت ها و کارخانجات نیز از این قاعده مستثنی نبوده، به طوری که دستگاه ها و ماشین هایی به بازار ارائه می شوند که با قابلیت متفاوت، قادر هستند عملیات شستشو، نظافت و تمیزکاری را با راندمان بالا برای کسب و کارها انجام دهند.

تجهیزات نظافتی و صنعتی در مدل های مختلف و با عناوین متفاوت در بازار معرفی شده اند. برندهای تولید کننده معتبر در تمام جهان، این تجهیزات را طراحی و تولید می کنند. جاروبرقی صنعتی که یکی از متداول ترین تجهیزات نظافتی و صنعتی محسوب می شود، با توان بالا  قادر است محوطه های صنعتی و اداری را به طور کامل تمام تمیز کند. انواع دستگاه متداول و پرکاربرد که در مجموعه صنعتی MTCO  تولید می‌شوند، نظیر شامل اسکرابر، جاروبرقی صنعتی و واکسن برقی می باشند. در ادامه به طور مختصر با این دستگاه ها آشنا خواهیم شد.

آشنایی با جاروبرقی صنعتی و کاربرد آن

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی یکی از تجهیزات نظافتی برای صنایع و کسب و کارها می باشد. طرز کار جاروبرقی های صنعتی مانند سایر جاروبرقی ها از طریق مکش آلودگی ها و گرد و غبار موجود در محیط معرفی شده است. این تجهیزات عبارتند از یک مخزن برای جمع آوری آلودگی های محیط که ظرفیت های متفاوتی دارد. موتور جاروبرقی صنعتی با توان مکش بالا برای تمیز کردن محوطه های صنعتی، شرکت ها و همچنین کسب و کارهای با وسعت کاری محدودتر، طراحی شده است. این تجهیزات بر اساس حجم مخزن، قیمت‌گذاری می‌شوند.

 

آشنایی با تجهیزات اسکرابر و کاربرد آنها

اسکرابر

تجهیزات اسکرابر یکی دیگر از تجهیزات نظافتی صنعتی هستند که طراحی ویژه و منحصر به فرد را ارائه دادند. این تجهیزات دارای یک کابین یا مخزن برای جمع آوری آلودگی ها می باشند. قابلیت شستشو با آب و تمیز کردن سطوح برای این تجهیزات طراحی شده است. تجهیزات اسکرابر را تمیز کننده و شستشو دهنده سطوح  می توان به شمار آورد. این دستگاه در دو مدل دستی و سرنشین دار در مجموعه MTCO  به فروش می رسد.

اسکرابر سرنشین دار عبارتند از یک دستگاه که دارای صندلی مخصوص اپراتور اسکرابر می باشد. اهرم های کنترل، هدایت دستگاه را برای اپراتور ساده می کند؛ به این ترتیب، حرکت دستگاه در تمام محوطه های صنعتی برای تمیز کردن و شستشو دادن محوطه های مختلف، ساده خواهد بود. به نظر می رسد خرید یکی از انواع اسکرابر، به ویژه دستگاه های سرنشین دار برای صنایع بزرگ مقرون به صرفه باشد.

 

آشنایی با دستگاه واکس زن برقی و کاربرد آن

واکس زن برقی

دستگاه واکس زن برقی یکی دیگر از تجهیزات نظافتی صنعتی است که در مجموعه MTCO  طراحی و تولید می‌شود. مدل های مختلفی از دستگاه های واکس زن برقی را در پاساژ های تجاری، شرکت ها و موسسات مختلف مشاهده کرده اید. این دستگاه ها باعث تمیزکردن کفش ها و واکس زدن بر روی آن ها می گردد. تجهیزات واکس زن برقی مجهز به موتور با دور متغیر می باشد. از این دستگاه برای انواع کفش می توان استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات نظافتی صنعتی شرکت MTCO  به وبسایت مجموعه به آدرس  mtcoclean.com/   مراجعه نمایید.

 

آخرین نوشته ها

 • پشتیبانی از خطوط تولید با انواع دستگاه ب...

  با در ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - دیدگاه‌ها برای پشتیبانی از خطوط تولید با انواع دستگاه بسته بندی کالا بسته هستند

  دستگاه بسته بندی عبارتند از یک سیستم کاملاً مجهز و مکانیزه که به عنوان یکی از مهم ترین ماشین های صنعتی به منظور دسته بندی انواع مواد غذایی و خوراکی در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. 

 • نقد و بررسی موتور برقی سوپر سوکو مدل TC

  با در ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - دیدگاه‌ها برای نقد و بررسی موتور برقی سوپر سوکو مدل TC بسته هستند

  موتور برقی SUPER SOCO TC یکی از جدیدترین موتور سیکلت های حال حاظر در اروپا موتور برقی سوپرسوکو TC است که با بزرگترین برند تولید کننده موتور سیلکت (Tesla ) رقابت می کند. ویژگی هایی که این موتور را از محصولات دیگر متفاوت ساخته است

 • پرطرفدارترین تِم رنگ برای طراحی

  با در ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - دیدگاه‌ها برای پرطرفدارترین تِم رنگ برای طراحی بسته هستند

  رنگ ها و تم رنگی، جزء جدایی ناپذیر از یک پروژه طراحی سایت حرفه ای هستند. از طریق رنگ ها احساسات به مخاطبان منتقل می شود. قدرت درک دیگران از محیط اطراف در شرایط مختلف بر اساس طیف رنگی تعیین می گردد.

 • تجهیزات نظافتی و صنعتی

  با در ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - دیدگاه‌ها برای تجهیزات نظافتی و صنعتی بسته هستند

  تجهیزات نظافتی و صنعتی ؛ انتخاب ایده آل برای شرکت ها تجهیزات نظافت صنعتی به مجموعه ماشین‌آلات صنعتی گفته می‌شود که به منظور نظافت و تمیز کردن در محوطه های صنعتی و کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرند. تجهیزاتی نظیر اسکرابر، جاروبرقی صنعتی و واکس زن برقی، انواع جاروهای صنعتی و غیره، نمونه هایی از این […]

 • طراحی ،ساخت و انواع سوله

  با در ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - دیدگاه‌ها برای طراحی ،ساخت و انواع سوله بسته هستند

  سوله سازه ای است از جنس فلز و با سقف شیبدار،که معمولا برای کاربردهای مختلف صنعتی ،در ابعاد و اندازه های گوناگون،طبق محاسبات فنی خاص، طراحی و ساخته میشود.سازه سوله ،به دلیل این که بیشتر کاربرد صنعتی دارد، طراحی و ساخت آن با سایر سازه ها متفاوت است.