پرطرفدارترین تِم رنگ برای طراحی

مقالات ۱۳۹۸/۰۴/۰۸

رنگ ها و تم رنگی، جزء جدایی ناپذیر از یک پروژه طراحی سایت حرفه ای هستند. از طریق رنگ ها احساسات به مخاطبان منتقل می شود. قدرت درک دیگران از محیط اطراف در شرایط مختلف بر اساس طیف رنگی تعیین می گردد.

رنگ ها عامل موفقیت پروژه های طراحی سایت اصفهان به صورت تخصصی و حرفه‌ای خواهند بود. با توجه به اهمیت انتخاب رنگ های جذاب برای طراحی سایت حرفه ای، این مطلب را به معرفی پرطرفدارترین رنگ ها برای اجرا و راه اندازی وب سایت ها اختصاص داده ایم.

اگر قصد دارید یک سایت شخصی راه اندازی کنید و یا از پروژه سفارشی طراحی سایت اصفهان استفاده کنید و حتی اگر قصد طراحی سایت املاک را دارید قطعاً به انتخاب رنگ مناسب نیاز پیدا خواهید کرد. رنگ ها باید معرف کسب و کار شما باشند و به نوعی بتوانند به طور قوی و موثر با مخاطبان ارتباط برقرار کنند.

فراموش نکنید که در نگاه اول، طیف رنگی، مخاطبان را به وب سایت جذب می کند و زمان ماندگاری آنها در سایت را تعیین می نماید. رنگ نه تنها بر جذب مخاطبان تأثیر دارند، بلکه رتبه سئو سایت اصفهان را نیز بهبود می بخشند. بر همین اساس تا پایان مطلب با ما همراه باشید تا بتوانید یک سایت حرفه ای طراحی کنید.

 

تنوع رنگ ها برای طراحی سایت اصفهان

رنگارنگ اما متعادل

یکی از تم های رنگ که می توانید برای طراحی سایت حرفه ای از آن استفاده کنید، رنگ های مکمل اما در حد متعادل است. رنگ های سرد و گرم در این حالت در کنار یکدیگر قرار می گیرند و نمای درخشان و جذاب را در یک سایت به وجود می آورند. آبی فیروزه ای، صورتی روشن و آبی روشن، نارنجی روشن، نمونه ای از رنگ هایی هستند که در کنار یکدیگر بسیار زیبا نمایان می شوند.

انتخاب این تم رنگی برای طراحی سایت شخصی، طراحی سایت آموزشی، طراحی سایت آموزشگاه زبان یا طراحی سایت ویژه کودکان مناسب تر است.

طیف رنگ های زمین و طبیعت

دسته دیگری از رنگ ها که برای طراحی سایت مورد استقبال واقع شده است، رنگ هایی هستند که مانند آنها را در طبیعت و زمین مشاهده می کنید. خاکستری تیره و روشن، قهوه ای روشن، سبز روشن، صورتی مایل به خاکستری، نمونه‌ای از این رنگ ها هستند. طیف رنگی بر اساس رنگ های موجود در زمین و طبیعت برای طراحی سایت املاک ، طراحی سایت نیازمندی ها و طراحی سایت صنعتی مناسب است.

طیف رنگی خنک و آرامش بخش

طیف های رنگی آرامش بخش، همواره پرمخاطب ترین رنگ ها برای طراحی سایت قم و طراحی سایت اصفهان بوده اند. اکثر پروژه های طراحی سایت حرفه ای به نوعی از رنگ های روشن و آرامش بخش استفاده می کنند. رنگ های سبز روشن، آبی روشن، خاکستری روشن، آبی دریایی، سبز- آبی و آبی تیره در گروه رنگ های خنک و آرامش بخش قرار دارند. از این طیف رنگی برای طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت آگهی ها و نیازمندیها، سایت خبری و طراحی سایت مجله سرگرمی استفاده می شود.

طیف رنگی گرم و  انرژی بخش

طیف های رنگی گرم در نگاه اول، انرژی و جذابیت خاصی را به مخاطبان وبسایت القا می‌کنند. این رنگ ها شامل طیف رنگی نارنجی، قرمز، قهوه ای، بنفش و … می باشند. این طیف های رنگی اغلب برای طراحی سایت املاک، طراحی سایت کودکان، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت رستوران و وب سایت های مرتبط با مواد غذایی و نوشیدنی مناسب تر است.

رنگ ها در وبسایت با پس زمینه سیاه
یکی از نمونه هایی که  اخیراً در پروژه های طراحی سایت حرفه ای مورد توجه قرار گرفته است، اجرای رنگ های تند و تیز بر روی یک صفحه تیره رنگ، عموماً به رنگ قهوه ای یا مشکی می باشد. این طیف رنگی را در وب سایت های شخصی، وب سایت های هنری، طراحی سایت شرکتی به صورت چند زبانه می توانید اجرا کنید. به این ترتیب، انتخاب رنگ مناسب و تغییر میزان روشنایی و تاریکی رنگ ها به راحتی می توانید سئو سایت اصفهان را بهبود بخشید.

طیف رنگی خلاقانه و هنری

سایر تم های رنگی به صورت ترکیبی از رنگ های تیره و روشن، رنگ های مکمل یا رنگ های مخالف، به گونه‌ای که نمای جذابی را در وبسایت ایجاد کند، در دسته رنگ های خلاقانه و هنری قرار می گیرند. از این طیف رنگی برای طراحی سایت خبری، طراحی سایت مجله سرگرمی و تفریحی، طراحی سایت رستوران، طراحی سایت کودکان، طراحی سایت هنری و طراحی سایت شخصی می توان استفاده کرد. نمونه ای از طیف رنگی خلاقانه و هنری را در شکل زیر مشاهده می کنید:

ضرورت انتخاب رنگ مناسب برای وب سایت

پروژه های طراحی سایت قم، طراحی سایت اصفهان و اجرای اصول سئو سایت اصفهان، زمانی با موفقیت بیشتری روبرو می شود که اصول انتخاب رنگ در گام اول در وبسایت پیاده سازی شود. پس از کدنویسی های ویژه برای طراحی سایت، انتخاب رنگ مناسب به گونه ای که فعالیت وب سایت را نزد کاربران معرفی کند، اهمیت زیادی دارد. در همین راستا، شرکت طراحی سایت اصفهان با به کارگیری کادر مجرب موفق به اجرای پروژه های طراحی سایت به سبک حرفه ای و کاربر پسند شده است. نمونه کارهای این شرکت را در وب سایت Tarahi-website.ir مشاهده کنید.

زیباترین طیف های رنگی برای طراحی سایت حرفه ای:

 

آخرین نوشته ها

 • پشتیبانی از خطوط تولید با انواع دستگاه ب...

  با در ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - دیدگاه‌ها برای پشتیبانی از خطوط تولید با انواع دستگاه بسته بندی کالا بسته هستند

  دستگاه بسته بندی عبارتند از یک سیستم کاملاً مجهز و مکانیزه که به عنوان یکی از مهم ترین ماشین های صنعتی به منظور دسته بندی انواع مواد غذایی و خوراکی در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. 

 • نقد و بررسی موتور برقی سوپر سوکو مدل TC

  با در ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - دیدگاه‌ها برای نقد و بررسی موتور برقی سوپر سوکو مدل TC بسته هستند

  موتور برقی SUPER SOCO TC یکی از جدیدترین موتور سیکلت های حال حاظر در اروپا موتور برقی سوپرسوکو TC است که با بزرگترین برند تولید کننده موتور سیلکت (Tesla ) رقابت می کند. ویژگی هایی که این موتور را از محصولات دیگر متفاوت ساخته است

 • پرطرفدارترین تِم رنگ برای طراحی

  با در ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - دیدگاه‌ها برای پرطرفدارترین تِم رنگ برای طراحی بسته هستند

  رنگ ها و تم رنگی، جزء جدایی ناپذیر از یک پروژه طراحی سایت حرفه ای هستند. از طریق رنگ ها احساسات به مخاطبان منتقل می شود. قدرت درک دیگران از محیط اطراف در شرایط مختلف بر اساس طیف رنگی تعیین می گردد.

 • تجهیزات نظافتی و صنعتی

  با در ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - دیدگاه‌ها برای تجهیزات نظافتی و صنعتی بسته هستند

  تجهیزات نظافتی و صنعتی ؛ انتخاب ایده آل برای شرکت ها تجهیزات نظافت صنعتی به مجموعه ماشین‌آلات صنعتی گفته می‌شود که به منظور نظافت و تمیز کردن در محوطه های صنعتی و کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرند. تجهیزاتی نظیر اسکرابر، جاروبرقی صنعتی و واکس زن برقی، انواع جاروهای صنعتی و غیره، نمونه هایی از این […]

 • طراحی ،ساخت و انواع سوله

  با در ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - دیدگاه‌ها برای طراحی ،ساخت و انواع سوله بسته هستند

  سوله سازه ای است از جنس فلز و با سقف شیبدار،که معمولا برای کاربردهای مختلف صنعتی ،در ابعاد و اندازه های گوناگون،طبق محاسبات فنی خاص، طراحی و ساخته میشود.سازه سوله ،به دلیل این که بیشتر کاربرد صنعتی دارد، طراحی و ساخت آن با سایر سازه ها متفاوت است.