معرفی بسته هت تریک عربی جامع کنکور گاج

بررسی و معرفی 2022/08/01

کتاب هت تریک عربی نوشته محمد مهدی بهراد جو و محمد واعظی برای پشت کنکوری‌های عزیزی است که دغدغه قبول شدن در درس عربی را دارند و می‌خواهند تسلط کامل در این درس را داشته تا بدون استرس تست زنی این درس در جلسه کنکور حاضر شوند.

شما می‌توانید با استفاده از کتاب هت تریک عربی که یک کتاب مفید در این زمینه بوده و سرشار از مطالب  متناسب با سال‌های قبل، با تست‌های متنوع و توضیحات کنکور است به تسلط کامل دست یابید و در این صورت دیگر نیاز به خواندن کتاب‌هایی با حجم بالا و ناکارآمد ندارید. کتاب هت تریک عربی صدرصد از انتشارات ارزشمند و معتبر گاج است.

هت تریک در اصل یک واژه ورزشی است که به کسب امتیاز (گل) و پیروزی در سه مرتبه پشت سر هم گفته می‌شود. وجه تسمیه این سری کتاب‌ها هم به همین دلیل است که داوطلب با مطالعه این سه جلد که هر کدام را می‌شود به مشابه یک گل دانست به راحتی می‌تواند به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کند.

ویژگی‌های کتاب هت تریک عربی

این کتاب مخصوص داوطلبان رشته‌های ریاضی و علوم تجربی است ولی دانش آموزان رشته علوم انسانی هم برای تست زدن عربی عمومی با خیال راحت می‌توانند از کتاب هت تریک عربی استفاده کنند و بهره لازم را ببرند.

این کتاب در بردارنده‌ی مباحث دروس دهم تا دوازدهم عربی مربوط به رشته ریاضی و تجربی است که در سه جلد آن درک مطلب ترجمه، تعریب و واژگان در بخش‌های درس نامه گفته شده است، دانش آموزان در بخش مجموعه این درس نامه تمام نکات کلیدی کنکوری را یاد می‌گیرند و ترجمه عبارت مهم کتاب هت تریک عربی و قواعد را می‌آموزند.

داوطلبان کنکوری با خواندن بانک جامع و کامل تستی این کتاب‌ها اعم از سراسری و تالیفی می‌توانند آموخته‌‌های‌شان را بسنجند و نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنند.

نویسندگان کتاب هت تریک عربی این شرایط را برای دانش آموزان فراهم کردند که با کمک پاسخ نامه تشریحی این اثر، از درست و نادرست بودن پاسخ‌های خود مطلع شوند. این کتاب دارای سوالات کنکور سراسری داخل و خارج از کشور سال ۱۴۰۰ است و سوالات در آن از آسان به دشوار طراحی شده است.

از دیگر امکاناتی که در کتاب هت تریک عربی برای شما طراحی شده است، نقل و بررسی کتاب‌ها توسط رتبه‌های برتر کنکوراست. اگر از خرید بسته هت تریک عربی گاج مطمئن نیستید و سوالی در این باره دارید، می‌توانید با نمایندگی‌های معتبر فروش این کتاب تماس بگیرید تا راهنمایی‌تان کنند.

همینطور بعد از خواندن نقل و برسی این کتاب می‌توانید نظرات خودتان را از طریق کامنت با بقیه دانش‌آموزان به اشتراک بگذارید تا آن‎ها هم از تجربه شما برای انتخاب کتاب‌های‌شان استفاده کنند. ما در بانک کتاب هت تریک عربی تلاش کردیم یک مرجع کامل و به روز، برای شما پشت کنکوری‌ها آماده کنیم تا با خیال راحت از آن بهره ببرید.

تحلیل کلی از نظر کیفیت کتاب در سه سطح برای دانش آموزان

بسته هت تریک کتاب عربی جامع کنکور از انتشارات بین المللی گاج یک مجموع کامل و جامع از هر چیزی است که داوطلبان رشته ریاضی و تجربی برای پاسخ گویی به تست‌های درس عربی در کنکور سراسری به آن احتیاج دارند.

سه سطح تحلیل کلی این کتاب:

سطح مقدماتی: عربی یازدهم خیلی سبز، عربی دهم میکرو گاج، عربی یازدهم میکرو گاج

سطح متوسط: عربی جامع خیلی سبز، عربی موضوعی جامع میکرو گاج، عربی جامع میکرو گاج

سطح پیشرفته: عربی جامع پیشرفته خیلی سبز، درک مطلب عربی خیلی سبز، عربی جامع مهر و ماه

خصوصیات بسته‌های کتاب هت تریک عربی

این بسته شامل سه جلد کتاب با عنوان درک مطلب عربی جامع کنکور که ۲۲۴ صفحه دارد و ترجمه و تعریف واژگان جامع کنکور که دارای ۳۰۴ صفحه است و قواعد عربی جامع کنکور که ۴۳۲ صفحه دارد می‌باشد. در بسته هت تریک عربی جامع کنکور گاج شامل تست‌های تالیفی و سراسری طبقه ‌بندی شده و برای آن‌ها پاسخ نامه تشریحی در آخر کتاب‌ها بیان شده است.

در این بسته به بررسی سایر گزینه‌ها پرداخته شده است و از تنوع رنگ در بیان مطالب استفاده شده است، جنس کاغذ کتاب‌های موجود در این بسته سفید بوده و برای پایه متوسطه‌ی دوم رشته ریاضی و تجربی نوشته شده است.

با مطالعه مجموعه کتاب‌های بسته هت تریک به صورت جامع آموزش تست و پاسخ تشریحی را یکجا دریافت کنید. بسته کامل برای آموزش و تمرین دانش آموزان کنکوری در جهت آمادگی و کسب مهارت‌های تست زنی است. بسته هت تریک عربی جامع کنکور گاج در سال ۱۴۰۰ به چاپ رسیده است و دارای قطعه وزیری هفدهمین در ۲۴ است.

دسته بندی مطالب در همه‌ی مباحث کمک کننده خوبی به شما است؛ یعنی باعث می‌شود شما مطالب را کم کم یاد بگیرید، تست بزنید، خسته نشوید و مطلب را عمقی یاد بگیرید‌. همچنین برای آزمون‎های مختلف که گفته می‌شود از صفحه فلان تا فلان و دقیقا نمی‌دانید که کدام نوشته‌ها را بخوانید و مثل سایر کتاب‌ها همه تست‌ها درهم نیستند.

ما اعتقاد داریم تا جایی که می‌شود، باید مباحث را به شکلی ساده و روان به دانش آموزان آموزش داد و تا جایی که می‌شود، روند آموزش را راحت‌تر کرد. وقتی کتاب رنگی باشد، شما دانش آموزان خسته و کسل نمی‌شوید و کتاب چشم نوازتر بوده و از خواندنش لذت می برید.

جمع بندی

موفقیت در کنکور ترفندها و راهکارهای خودش را می‌طلبد، فرد باید زمان را مدیریت کند، هوشمندانه تست بزند و با دانستن نکات روانشناسی آرامش داشته و از استرس خود بکاهد، البته گاهی هم باید از میان‌بر‌ها برای رسیدن سریع‌تر به نتیجه دلخواه استفاده کند.

یکی از این موارد انتخاب درست جزوه و منبع برای درس خواندن کتاب بسته هت تریک عربی جامع کنکور گاج۳ در بانک کتاب وطن بوک است که شما می‌توانید با خرید مجموعه کتاب‌های کنکوری از فروشگاه وطن بوک، لذت موفقیت و قبولی در کنکور را تجربه کنید.

به جرات می‌توان بسته هت تریک عربی وطن بوک را در صدر لیست منابع استاندارد و کاربردی برای درصد بالای تست زنی این درس برای شما دانست. بسته هت تریک عربی گاج به شما کمک خواهد کرد تا بهترین شیوه و روش تست زنی کنکور درس عربی را یاد بگیرید.

 

آخرین نوشته ها

 • معرفی بسته هت تریک عربی جامع کنکور گاج

  با در 2022/08/01 - دیدگاه‌ها برای معرفی بسته هت تریک عربی جامع کنکور گاج بسته هستند

  کتاب هت تریک عربی نوشته محمد مهدی بهراد جو و محمد واعظی برای پشت کنکوری‌های عزیزی است که دغدغه قبول شدن در درس عربی را دارند و می‌خواهند تسلط کامل در این درس را داشته تا بدون استرس تست زنی این درس در جلسه کنکور حاضر شوند. شما می‌توانید با استفاده از کتاب هت تریک […]

 • چرا استعدادیابی در مراحل زندگی کودکان مه...

  با در 2022/07/30 - دیدگاه‌ها برای چرا استعدادیابی در مراحل زندگی کودکان مهم است؟ بسته هستند

  ممکن است این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که آیا استعداد در کودکان یک ویژگی نهانی است؟ یا چگونه مغز کودک خود را باز کنید و استعداد هایش را مشاهده کنید؟

 • آیا رله همان کنتاکتور است؟

  با در 2022/07/26 - دیدگاه‌ها برای آیا رله همان کنتاکتور است؟ بسته هستند

  در این مقاله می خواهیم زیرو بم کنتاکتور را به هم بزنیم و متوجه شویم کنتاکتور چیست و چگونه عمل می کند و مهم ترین موارد درباره ی این وسیله را به شما بگوییم.کنتاکتور ها که به نوعی کلید های الکترو مغناطیسی هستند در اکثر ماشین های صنعتی به منظور کنترل و راه اندازی موتور […]

 • یک lms خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  با در 2022/07/24 - دیدگاه‌ها برای یک lms خوب چه ویژگی هایی دارد؟ بسته هستند

  اگر ده سال پیش به کسی می‌گفتید که به زودی آموزش در فضای مجازی به یک امر معمول و همگانی تبدیل می‌شود، احتمالا حرف شما را باور نمی‌کرد.

 • بهترین روش‌های کاریابی و استخدام در ایرا...

  با در 2022/07/21 - دیدگاه‌ها برای بهترین روش‌های کاریابی و استخدام در ایران چیست؟ بسته هستند

  در گذشته‌ای نه چندان دور که استفاده از اینترنت آنقدر رایج نبود، برای کاریابی و استخدام گزینه‌های مختلفی وجود داشت. شرکت‌ها و سازمان‌ها برای پیدا کردن کارمند مناسب به آموزشگاه‌ و دانشکده‌ها مراجعه می‌کردند یا آگهی خود را در روزنامه و نشریات ثبت می‌کردند.