کسب درآمد از آگهی۲۴

برای کسب درآمد از اینترنت همیشه لازم نیست مدیر یک وبسایت باشید! شما براحتی می توانید با مشارکت در جذب آگهی برای یک سایت تبلیغاتی مانند آگهی۲۴ درآمد خوبی داشته باشید.

کسب درآمد

روش کار به این صورت است که شما با خرید یک بسته کاربری از اینجا ، می توانید با درج آگهی ویژه با تخفیف تا ۴۰ درصدی مبلغ قابل توجهی را کسب نمایید.
برای مثال یک بسته طلایی را خریداری می کنید، سپس با یک شرکت و یا مغازه و یا … جهت ثبت آگهی ویژه در سایت آگهی۲۴ صحبت می کنید و مبلغ آگهی را طبق تعرفه های سایت از وی دریافت نموده و آگهی مورد نظر را در پنل خود درج می کنید. بدین ترتیب یک آگهی ۷ ستاره ۵۰ هزار تومانی مبلغی معادل ۲۰ هزار تومان برای شما پورسانت خواهد داشت .
توجه داشته باشید که این تخفیف بصورت آنلاین برای شما محاسبه می شود و در طول مدت اعتبار بسته مثلا یکماه، به هر میزان آگهی ویژه که بخواهید را می توانید با تخفیف ثبت نمایید، همچنین در صورتیکه نیاز به پنل مجزا برای هر کاربر داشتید، در صورت تمایل با ارسال یک درخواست می توانید مبلغ تخفیف را برای هر شخص در پنل شخصی خودش اعمال نمایید و ما آماده هرگونه مساعدت و همکاری با شما در این زمینه هستیم.
با کمی خلاقیت امکان افزایش درآمد میسر خواهد بود. برای نمونه در صورتیکه یک تبلیغ را بیش از یکماه ثبت کنید، از تخفیف های ویژه نیز برخوردار خواهید شد ، در هنگام ویژه سازی آگهی، تخفیف ها بصورت اتوماتیک لحاظ شده و هزینه نهایی به شما نمایش داده می شود.

>> جهت اطلاع از میزان تعرفه و تخفیف ها اینجا کلیک نمایید <<

یک امتیاز دیگر برای همکاران گرامی که حداقل ۵ آگهی ویژه طی یک ماه آخر ثبت نموده اند ،تمدید یکماه بسته عصویت آنها بصورت رایگان می باشد! بدین ترتیب هزینه خرید بسته نیز بعنوان درآمد و سود به آنها تعلق خواهد گرفت.
مزیت مهم این روش بازاریابی این است که شما پورسانت خود را در همان لحظه دریافت نموده و بر خلاف بسیاری از همکاران هیچگونه سقفی برای دریافت درآمد وجود ندارد و در واقع پورسانت شما همزمان با درج آگهی پرداخت شده است.
هرگونه پیشنهاد و انتقادی از سمت شما در بهتر شدن و کارآمد بودن این امکان جدید تاثیر گذار خواهد بود.