سوالات متداول

سوالات عمومی در مورد سایت آگهی۲۴

اگر سوال شما در زیر پاسخ داده نشده می توانید آن را طریق فرم تماس با ما مطرح نمایید.

 

  • چگونه می توانم آگهی خود را در سایت درج کنم؟

پاسخ: برای اینکار ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و سپس با شناسه و رمز عبور خود وارد سیستم شده و بر روی کلید ارسال آگهی کلیک کنید. آگهی شما پس از ارسال توسط مدیران سایت بررسی شده و در صورت عدم مغایرت با قوانین سایت منتشر خواهد شد.

 

  • چگونه می توانم آگهی خود را بروز رسانی کنم؟

پاسخ: در لیست آگهی های خود در پنل کاربری ، بر روی گزینه بروز رسانی در جلوی آگهی مورد نظر کلیک کنید. توجه کنید که بروز رسانی نیاز به تایید مدیر ندارد .

 

  • هزینه آگهی ویژه را چگونه پرداخت کنم؟

پاسخ: شما باید ابتدا با یکی از روشهای پرداخت آنلاین و یا ثبت فیش بانکی موجودی حساب خود را اضافه نموده و سپس با کلیک بر روی گزینه ویژه سازی اقدام به ویژه کردن نمایید و با انتخاب نوع اگهی خود بطور خودکار هزینه از حساب کاربری شما کسر خواهد شد.

 

  • چگونه می توانم بصورت صحیح و مناسب کلمات کلیدی برای آگهی خود ثبت نمایم؟

پاسخ: در فیلد وارد کردن کلمات کلیدی حتما هر واژه را با یکی از علامت های (, + -) جدا کنید در غیر اینصورت آگهی شما تایید نخواهد شد در انتخاب کلمات به نکات زیر دقت کنید:
– کلمات مرتبط با آگهی
– حدالامکان کلمه انتخاب شده در پاراگراف اول و عنوان آگهی وجود داشته باشد
– از وارد کردن جمله خودداری نمایید
توجه کنید که کلمات کلیدی نقش بسیار موثری در ایندکس شدن آگهی شما در موتورهای جستجو دارد و در نتیجه در بهبود وضعیت آگهی شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

  • چگونه مدت زمان اگهی خود را تمدید کنم؟

پاسخ: در صورتیکه آگهی شما به اتمام برسد لینک فعال سازی دوباره ظاهر می شود.

 

  • جرا امکان ارسال برای شناسه کاربری من مسدود شده است؟

پاسخ: ارسال آگهی تکراری ،داشتن چند شناسه کاربری و بطور کلی عدم رعایت قواین سایت باعث مسدود شدن امکان ارسال کاربر و حذف محتوای ثبت شده قبلی خواهد شد.

 

  • گزینه فروخته شده در کنار آگهی ها در پنل کاربری چیست و چه کاربردی دارد؟

پاسخ: گزینه “فروخته شده” را هنگامی که محصول شما به فروش رفت و شما نخواستید که اگهی خود را از سیستم حذف نمایید کلیک کنید تا در موقع نمایش مشخصات برای کاربران ،متنی با عنوان فروخته شده ظاهر گردد و از تماس بیهوده با شما جلوگیری شود. برای غیر فعال کردن نیز درهمن مکان گزینه “بدون علامت کردن فروخته شده” را کلیک کنید تا وضعیت آگهی شما به حالت عادی برگردد.

 

  • چرا آگهی خود را بروزرسانی کنیم؟

پاسخ : بروزرسانی آگهی علاوه بر اینکه تاریخ کنار آگهی را بروز می کند و باعث توجه بیشتر مشتری می گردد ، در دسته مربوط به آن آگهی نیز در صدر قرار می گیرد و تا زمانی که آگهی جدید نیامده و یا شخص دیگری تبلیغ خود را بروز نگرده است در بالاترین رتبه (بعد از آگهیهای ویژه) نمایش داده خواهد شدو و بدیهی است که این امر موجب بیشتر دیده شدن و بازخورد بیشتر آگهی شما می گردد.

 

  • آیا می توانم محدودیت های ارسال و بروزرسانی آگهی های خود را برطرف کنم؟

پاسخ : محدودیت تعداد ارسال های روزانه و نیز بروزرسانی قابل بهبود می باشد. شما با خرید بسته های عضویت ویژه مناسب با نیاز خود ، امکانات رقابتی بیشتری را در اختیار داشته باشید. این بسته ها علاوه بر مزایای ذکر شده ،ویژگی های بیشتری را نیز به شما می دهند که برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با نجوه خرید بهتر است اینجا کلیک کنید.