راهنمای درج آگهی ویژه

توجه: درج آگهی در سایت آگهی۲۴ رایگان است و فقط آگهی های ویژه شامل هزینه می باشند.

مشاهده مزایای آگهی ویژه نسبت به آگهی رایگان

چگونه آگهی خود را ویژه کنم؟

  1. در صورتیکه در سایت عضو نیستید ابتدا ثبت نام کرده و سپس با شناسه و رمز خود وارد پنل کاربری شوید.
  2. برای درج آگهی ویژه شما ابتدا باید آگهی خود را بصورت رایگان ارسال نمایید. برای اینکار فقط کافیست بر روی کلید ‘ارسال آگهی’ کلیک کرده و فرم مخصوص به ثبت آگهی را تکمیل و ارسال کنید.
  3. در صفحه تعرفه ها می توانید هزینه آگهی ویژه مورد نظر خود را مشاهده کنید (برای ثبت آگهی ویژه برای مدت بیشتر از یک ماه تخفیف هایی در نظر گرفته شده است) .
  4. پس از تایید شدن آگهی شما توسط مدیر سایت ، لینک ویژه سازی در مقابل آگهی مورد نظر در لیست آگهی های شما ظاهر می گردد. (مطابق شکل زیر)
  5. لینک ویژه سازی
  6. با کلیک بر روی گزینه ‘ویژه سازی’ شما به فرم درخواست آگهی ویژه هدایت خواهید شد که اطلاعات آگهی مورد نظر شما در آن قابل مشاهده می باشد.
  7. حال می بایست نوع آگهی مورد نظر و مدت زمان آن را در فرم انتخاب کنید, پس از فشردن کلید ‘ارسال’ وارد بخش پرداخت آنلاین شده و سپس به درگاه بانکی هدایت می شوید . بعد از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و تکمیل عملیات پرداخت مجددا به سایت هدایت خواهید شد و درخواست شما ثبت نهایی می گردد .
  8. درخواست ویژه سازی شما پس از بررسی توسط مدیر در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد شد. و پس از آن آگهی شما به صورت ویژه در سایت به نمایش در خواهد آمد .