راهنمای درج آگهی ویژه

توجه: درج آگهی در سایت آگهی۲۴ رایگان است و فقط آگهی های ویژه شامل هزینه می باشند.

 

چگونه آگهی خود را ویژه کنم؟
 1. در صورتیکه در سایت عضو نیستید ابتدا ثبت نام کرده و سپس با شناسه و رمز خود وارد پنل کاربری شوید.
 2. برای درج آگهی ویژه شما ابتدا باید آگهی خود را بصورت رایگان ارسال نمایید. برای اینکار فقط کافیست بر روی کلید ‘ارسال آگهی’ کلیک کرده و فرم مخصوص به ثبت آگهی را تکمیل و ارسال کنید.
 3. حال در صفحه تعرفه ها ،قیمت آگهی ویژه مورد نظر خود را مشاهده کرده و سپس مبلغ را از طریق پرداخت آنلاین یا ثبت فیش بانکی که در انتهای همین صفحه توضیح داده شده واریز کنید تا مبلغ به موجودی شما در سایت اضافه گردد.
 4. پس از تایید شدن آگهی شما توسط مدیر سایت ، لینک ویژه سازی در مقابل آگهی مورد نظر در لیست آگهی های شما ظاهر می گردد. (مطابق شکل زیر)
 5. لینک ویژه سازی
 6. با کلیک بر روی گزینه ‘ویژه سازی’ شما به فرم درخواست آگهی ویژه هدایت خواهید شد که اطلاعات آگهی مورد نظر شما در آن قابل مشاهده می باشد.
 7. حال شما می بایست نوع آگهی مورد نظر را در فرم وارد نموده و ارسال کنید. راهنمای چگونگی پرداخت هزینه در زیر توضیح داده شده است.
 8. درخواست ویژه سازی شما پس از بررسی توسط مدیر در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
راهنماي پرداخت
شما مي توانيد به سه روش زير هزينه آگهي ويژه خود در سايت آگهي۲۴ را بپردازيد:
 • پرداخت انلاين با كارتهاي شتاب

سایت آگهي۲۴ علاوه بر امکان پرداخت وجه آگهی‌های ویژه، بصورت حضوری در بانک ها و یا از طریق خودپرداز ، امکان پرداخت الکترونیکی را بصورت آنلاین (اینترنتی)، نیز فراهم کرده است.

کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند.

مراحل پرداخت اینترنتی:

 1. در کنترل پنل شخصی خود بر روی گزینه پرداخت آنلاين کلیک کنید. روش پرداخت اینترنتی و مبلغ قابل پرداخت را مشخص کرده و کلید ادامه را بزنید تا برای پرداخت وجه به وب سایت پارس پال هدایت شوید. سپس یکی از دروازه های پرداخت بانکی را انتخاب کرده و بر روی ادامه کلیک کنید تا وارد وب سایت بانک شوید.
 2. در آنجا نام فروشنده و مبلغ پرداختی را مشاهده می‌کنید ، شماره و اطلاعات دیگر مربوط به کارت خود را در جایی که مشخص شده است وارد نماييد.
 3. سپس با تایید پرداخت، بانک دوباره شما را به سایت آگهي۲۴ ارجاع می دهد و موجودی حساب شما در سایت افزایش یافته و شماره رسید دیجیتالی نمایش داده می شود. حال شما می توانید در فرم درخواست ویژه سازی ، آگهی های خود را با استفاده از موجودی حساب خود ویژه کنید .
 • پرداخت از طريق دستگاه هاي خود پرداز (A.T.M) 

با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود، بدون داخل شدن در بانک، وجه خود را به صورت زیر پرداخت و شماره ارجاع را که در رسید چاپی خود دریافت می کنید، در قسمت ثبت فيش بانكي در پنل کاربری خود وارد کنید.

 

 • مراجعه حضوري به شعب بانك ها
شما مي توانيد با مراجعه به يكي از شعب بانك هاي صادرات و یا ملي مبلغ مورد نظر را از طريق واريز توسط فيش بانكي به به شماره حساب هاي سايت آگهي۲۴ پرداخت نماييد و شماره رسيد فيش بانكي را در قسمت ثبت فیش بانکی در پنل کاربری درج كنيد